Слава Україні! Героям Слава!STAND WITH UKRAINE
Нова сторінка у технології виробництва електричної та теплової енергії, що не шкодить екології країни
ПРОЕКТИ: ТЕЦ на біомасі (БіоТЕЦ) | ТЕЦ з переробки (термохічної деструкції) вуглецево-вмісної сировини (CHPofCWR)
Основою проекту є створення теплоелектростанцій, що працюють за рахунок екологічно чистої переробки (без процесу згорання) вуглецево-вмісної сировини або інших твердих побутових відходів (біомаси, пластику, паперу, деревини, інших твердих органічних відходів, крім скла і металу).
продукція БіоТЕЦ та CHPofCWR
Електроенергія
Тепло або холод (залишкове тепло можливо використати для виробництва холоду на абсорбційній холодильній машині)
Відходи БіоТЕЦ – деревинна зола (калійно-фосфорне добриво) – може бути реалізована у якості добрива агропідприємствам або торговим мережам з продажу рослин і супутніх товарів.
Відходи CHPofCWR - зола у 5-10% відношенні від загальної переробленої маси сировини (відходів), у якій знешкоджено шкідливі речовини.
наша пропозиція
Стратегії проектів БіоТЕЦ або CHPofCWR
Детальну інформацію про проект екологічного виробництва синтезгазу з вуглецево-вмісної сировини (відходів)
Опис технології виробництва та створення теплоелектростанцій
Фінансовий аналіз проекту
Компанію з виробництва необхідних установок
Реальне місце для створення теплоелектростанцій та їх виробництва
Особливості технології проекту
Екоенергетика на основі проектів БіоТЕЦ або CHPofCWR - це нова галузь електро та теплоенергетики, що заснована на екологічно чистій (без використання процесу спалювання) переробці твердих побутових відходів, що мають вуглецево-вмісну сировину (деревина, папір, пластик та ін.)
Переробка вуглецево-вмісної сировини (відходів), з використанням спеціальної інноваційної технології, яка дозволить екологічно безпечно здійснювати переробку в синтезгаз для виробництва ліквідної продукції – електричної і теплової енергії.
Питома вага вуглецево-вмісної сировини (відходів) для виробництва синтезгазу залежить від якості вхідної сировини (загальна енергетичність, вологість, зольність).
При переробці 1 тони вуглецево-вмісної сировини (відходів) пропонована технологія дозволить виробити в середньому 630 м3 синтезгазу для генерації 1 МВт електроенергії і 1,3 Гкал/год теплової енергії.
Принцип роботи установки заснований на безперервній переробці вуглецево-вмісної сировини (відходів) термохімічним методом, з відповідальними вимогами Євросоюзу до екологічних викидів.
Конструктивні особливості технологічного обладнання дозволяють змінювати регламентні показники технологічних процесів – переривати або вводити в технологічний процес компоненти, які забезпечують більш високі якісні і кількісні показники кінцевих продуктів, активно використовуючи різноманітні стани води, навіть використання її атомарних компонентів. Отримання додаткового водню призводить до різних позитивних ефектів, які використовуються для отримання нових енергетичних продуктів.
При термічній деструкції вуглецево-вмісної сировини (відходів), в поєднанні з конверсією парогазових компонентів, створюються умови для прискорення поліреакцій в реакторній зоні, виявленню більш інтенсивних абляційних процесів, які призводять до збільшення виходу високо енергетичних продуктів.
Використання різних температурних режимів, в даному випадку аллотермічний процес при 850 ОC, є основною особливістю, де ступінь конверсії сполучень, які містять вуглеводень до 90%, що перевищує показники відомих технологій термоліза. Аллотермічний режим дозволяє економити зовнішнє енергоспоживання і використовувати відносно дешеві конструкційні матеріали для виготовлення обладнання.
Високотемпературний автотермічний процес до 1.300 ОС забезпечує максимальну екологічну безпеку. Шкідливі речовини в продуктах горіння (топкових газах, золі) будуть відповідати гранично допустимим концентраціям.
Розділення аллотермічних і автотермічих процесів дозволяє виключити прямий контакт газифікованого продукту з навколишнім повітрям, досягнути максимальної екологічної безпеки на стадії газифікації, що в цілому характеризує представлену технологію, як найбільш екологічно безпечну в теперішній час.
Компоненти теплоелектростанції
Для роботи екологічних енергетичних комплексів
Події/заходи в рамках проекту біотец