Рада партнерів

Проprominvest.me

Група компаній Prominvest.me та наші партнери – це команда практиків, людей бізнес-загартованих, професіоналів, які можуть та бажають розвивати економіку України.

Ми не обмежуємося лише пошуками інвесторів або проектів. Наша мета – це реалізація, супроводження на захист вашого інвестиційного проекту або проекту, підготовленого нами та партнерами компанії. Також ми працюємо над вирішенням різних проблемних питань на шляху становлення вашого бізнесу. Критичний погляд спеціаліста, конструктивна консультація, досвід та знання – це наші інструменти щоденної кропіткої праці у бізнес-середовищі!

Наша ціль – це успішний та продуктивний бізнес!

 • Читати далі

  Вищим органом управління групи компаній Prominvest.me є Рада партнерів.
  Рада партнерів діє на основі Договору про співробітництво та партнерство між компаніями групи та створена з метою якісного долучення керівництва і експертів компаній-учасників до безпосередньої участі в управлінні процесами пов’язаними з пошуком, інвестуванням та супроводженням інноваційними енергоефективними промисловими проектами.

Illustration
 • Слава Україні! Героям Слава!STAND WITH UKRAINE

РЕГЛАМЕНТ ДІЙ

Затверджений протокольним рішенням Ради партнерів

1

Загальне керівництво спільною діяльністю покладається на Раду партнерів, яка складається з Керівника Ради партнерів та Керуючих партнерів.

2

Рада партнерів визначає статус учасників Групи компаній, стратегію та учасників конкретних проектів зі створення об’єктів інвестування (далі – Проекти, Проект), розміри та напрями їх фінансування.

3

У разі необхідності Керівником ради партнерів до засідання Ради партнерів залучаються Керуючі партнери проекту – керівники компаній або фізичні особи, які приймають участь у спільній діяльності Групи компаній, і Партнери проекту – виконавці, на яких покладено реалізацію Проектів.

4

Керуючою компанією та представником Групи компаній визначено ТОВ «ТАКС КОМПЛАЄНС УКРАЇНИ», а Керівником Ради партнерів – Бондарчук Ольга Олександрівна

5

Керівник Ради партнерів:
● є представником Групи компаній у роботі з суб’єктами господарювання, органами влади та іншими особами;
● уповноважується підписувати з новими учасниками Групи компаній договори про співробітництво та приєднання до Групи компаній;
● закріпляє за новими учасниками Групи компаній статус Керуючих партнерів проекту або Партнерів проекту до розгляду їх статусу Радою партнерів;
● у разі необхідності делегує права здійснення діяльності, проведення юридичних або інших дій від імені Групи компаній, уповноваженим особам в межах Групи компаній шляхом оформлення відповідної довіреності або письмового погодження.

6

Керуюча компанія забезпечує обслуговування діяльності Групи компаній та наділяється правами відповідно до Договору та цього Регламенту.

7

Відповідно до напряму та умов створеного Проекту, керівництво спільною діяльністю такого Проекту та належність всіх прав і обов’язків, набутих під час його планування і реалізації покладається на визначену Радою партнерів спільну юридичну особу, що відображається в протокольному рішенні або окремому договорі для реалізації цього Проекту. До визначення такої особи Радою партнерів функції права та обов’язки для здійснення такої спільної діяльності закріплюються за Керуючою компанією або Керівник Ради партнерів може тимчасово затвердити для цих цілей іншу особу.

8

Керуюча компанія здійснює висвітлення основних подій діяльності Групи компаній на офіційному веб-сайті Групи компаній за посиланням https://prominvestme.com/

Компанії учасники

Сфера діяльності

  Консультування бізнесу на предмет створення системи безпеки в економічній сфері, зокрема стосовно анти рейдерських заходів та захисту від неправомірного тиску правоохоронних або контролюючих органів.
  Консультування бізнесу щодо введення правової та облікової документації, в тому числі на предмет: безпечної підготовки і зберігання документів облікової частини, господарських договорів між суб’єктами господарювання, взаємодії з органами влади.
  Супроводження підприємств і компаній, залучених до інвестиційних проектів на протязі необхідного часу до формування власної системи безпеки.
  Консультування щодо попередження інших незаконних дій, у тому числі з боку органів влади, які можуть заблокувати діяльність компанії та завдати їй шкоди.
  Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення).
  Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.
  Супроводження з питань оподаткування, у сферах права, бухгалтерського обліку і аудиту.
  Оптимізація управління процесами ведення бухгалтерського та податкового обліку приватних та державних підприємств.
  Надання послуг з відновлення бухгалтерського та податкового обліку, врегулювання проблемних питань, пов’язаних з помилками та втратою (знищенням) даних в обліковій сфері приватних та державних підприємств/

Сфера діяльності

  Пошук проектів, інвесторів.
  Консультування та пропозиції стосовно інвестування в галузі промисловості, в тому числі в новітній технології.
  Виробництво енергоефективного обладнання.
  Створення виробництва БіоТЕС та побудова об’єкту енергетики БіоТЕС.
  Створення інших об’єктів енергетики, які діятимуть на основі інноваційної технології отримання теплової та електричної енергії.
  Супроводження інвестиційних проектів, у тому числі розробка підготовка стратегії інвестування, розробка бізнес планів, проведення переговорів, підготовка та підписання інвестиційних договорів.
  Пошук, відпрацювання, підготовка та залучення майданчиків для реалізації інвестиційних проектів, в тому числі з виробництва/
  Управління проектами та власністю.

Сфера діяльності

  Розробка інноваційної та енергоефективної продукції, обладнання, комплексів.
  Експертиза та адаптація до промислового виробництва наукових винаходів.
  Оформлення та підготовка до реєстрації прав інтелектуальної власності на інноваційні винаходи.
  Підготовка та надання технічних рішень в енергетичній та радіо-сферах.
  Проведення передпроектних робіт щодо створення та реалізації інвестиційного проекту.

Сфера діяльності

  Фізичний захист суб’єктів інвестування та господарських об’єктів, в тому числі забезпечення особистого супроводження клієнтів
  Здійснення анти рейдерського захисту, у т.ч. заходи на попередження негативного фізичного контакту з рейдерськими силами
  Перейти за посиланням