Тепловізори та прибори нічного бачення

Проект: Створення виробництва тепловізорів та приладів нічного бачення з використанням американських технологій

I. Основні потреби:● на закупівлю обладнання для облаштування виробництва – 500 тис. долл. США● приміщення для збирання та налаштування приладів – від 200 м. кв.
II. Внесок американських партнерів:● комплектуючі для обладнання на основі американських технологій● три місяці безкоштовного навчання працівників з України (попередні вимоги : досвід роботи з оптичними системами)
III. Дольова участь:Американська сторона – до 40%
IV. Ефективність:
● зниження ціни на аналоги оптичної продукції компанії L3 Technologies, Inc. – до 50 %● рентабельність виробництва – не нижче 30 %
Про компанию:
L3 Technologies, Inc. – американська компанія, яка постачає системи бойового управління, зв’язку, розвідки, спостереження і рекогносцировки (C3ISR), вироби і системи, авіоніки, устаткування для моря, навчання пристроїв і послуг, приладобудуванні, космічній і навігаційної продукції. Її замовниками є Міністерство оборони, Міністерство національної безпеки, державні спецслужби США, НАСА, підрядники аерокосмічних і комерційних телекомунікацій і бездротових клієнтів. Штаб-квартира компанії розташована в кварталі Маррі-Хілл, в Нью-Йорку, США.

Бажаєте інвестувати в даний проект?