Група компаній Prominvest.me презентувала запуск піролізної установки іноземним інвесторам з Туреччини. Відео

Група компаній Prominvest.me презентувала запуск піролізної установки іноземним інвесторам з Туреччини. Відео

Група компаній Prominvest.me провела презентацію запуску дослідно-випробувальної моделі піролізної установки у рамках проекту створення БіоТЕЦ 6 червня у місті Біла Церква.

На заході були присутні представники групи компаній Prominvest.me, Держенергоефективності та розробники даної технології.На презентацію групою компаній Prominvest.me були запрошені інвестори з Туреччини, які зацікавлені в реалізації даного проекту.

Також учасники заходу обговорили виробничі можливості української сторони стосовно створення промислових зразків установки БіоТЕЦ.

Проект БіоТЕЦ 2.4 передбачає створення установки, спеціальна технологія якої дозволяє їй працювати на базі різної сировини, у тому числі – сміття, проте цілком не впливаючи на навколишнє середовище. Головними продуктами такої установки є синтез-газ, тепло та електроенергія. На презентації була продемонстрована модель циклічного – не промислового типу. Промисловий варіант, котрий планується створити в рамках проекту, функціонуватиме на безперервній основі.