Prominvest.me провели засідання з керівниками проекту від країн НАТО “Нові технології очищення мілітарних територій” стосовно БіоТЕС

Prominvest.me провели засідання з керівниками проекту від країн НАТО “Нові технології очищення мілітарних територій” стосовно БіоТЕС

22 грудня 2018 року відбулася робоча зустріч представників Групи компаній Prominvest.me з керівниками проекту від країн НАТО G4687 “Нові технології очищення мілітарних територій” за підтримки програми НАТО «Наука заради миру та безпеки”. 

Під час зустрічі були розлянуті питання застосування запропонованих Групою компаній Prominvest.me Біотеплоелектростанцій (БіоТЕС) для переробки сировини, як замінника природного газу (деталі проекту за посиланням: Еко теплоелектростанція без процесу згорання біомаси або твердих побутових відходів),  та екологічно чистої утилізації проблемних відходів життєдіяльності людини (пластикових і органічних твердих побутових відходів).

При чому сировиною БіоТЕС для цілей проектів може стати як звичайна деревна тріска, так і енергетична біомаса міскантусу.

Технічні рішення БіоТЕС, представлені на основі технології термолізної деструкції сировини, виключають можливість забруднення навколишнього середовища, а також забезпечують у процесі зменшення об’ємів біомаси з наявними тяжкими металами, накопиченими з грунтів післявійськового використання.

Під час засідання було розглянуто та обговорено сучасний економічно-правовий і соціальний клімат у сфері альтернативних джерел енергії в Україні, обмірковано можливі перешкоди й переваги реалізації подібних проектів, а також – потенційні перспективи втілення у життя даного проекту.

Після закінчення зустрічі керівники проекту від країн НАТО наголосили про плідність проведеної дискусії, та висловили бажання співпрацювати з Prominvest.me у галузі створення Біоелектростанцій, які основані на екологічно чистій переробці біомаси та проблемних відходів.